Stolzle Lausitz szklanki do whisky z lodem NEW YORK CLUB 320 ml. 1 szt.
34,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szklanka do whisky z nowoczesnym cięciem Longdrink firmy Stolzle Lausitz z linii New York Club o pojemności: 320 ml.
Produkcja szklanek oraz kieliszków odbywa się w nowoczesnym parku produkcyjnym, bez dodawania ołowiu co wyróżnia je spośród innych marek.
Kupując 6 szt, otrzymasz ozdobne opakowanie.
Masywna szklanka z podwójnego szkła charakteryzuje się klasycznym kształtem i wszechstronnością użytkową. Ponadczasowa, pasować będzie do każdego wystroju zarówno nowoczesnego jak i klasycznego. Szklanka dobrze leży w dłoni jest idealnie dopasowana do męskiej dłoni, każdy napój wygląda w niej smakowicie. Szklanka wykonana jest ze szkła krystalicznego bez dodatku ołowiu, mają piękny połysk, wysoką odporność na pęknięcia, można je myć w zmywarce.
Dane techniczne
| Linia | NEW YORK CLUB |
| ilość | 1 szt |
| Pojemność - przedział | 301 - 400ml |
| Pojemność | 320 ml |
| Wysokość - przedział | 5,1 - 10cm |
| Wysokość | 9,4 cm |
| Średnica - przedział | 7,6 - 10 cm |
| Średnica | 8 cm |
| Zmywarka | Można myć w zmywarce |
| Motyw | Z wzorem |
| Barwa | Przezroczyste |
| Przeznaczenie | Whisky / Rum |