• promocja
  • nowość
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja

Kieliszki do wódki i likierów

Obok alkoholi w Twoim domowym barku powinny znaleźć się kieliszki do likieru i wódki. Wybór kształtów i zdobień jest ogromny, od klasycznych, po efektowne i oryginalne formy, w których szczególnie kolorowe trunki prezentują się niezwykle ciekawie. Jeżeli na przyjęcie przychodzi do Ciebie doświadczony znawca alkoholi, z pewnością powinieneś bliżej poznać savoir vivre podawania do stołu. W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo inspiracji, wśród których dostępne są mniej i bardziej typowe kieliszki do wódki i likierów.

Klasyczne i ozdobne kieliszki do wódki i likieru

Jeżeli chodzi o kieliszki do wódki, to najczęściej przybierają proste kształty, stożkowe to już klasyka gatunku. Eleganckie i dystyngowane są ozdobne kieliszki do wódki na nóżce. Nawiązują do stylu dworskiego, są wykończone złotym zdobieniem, niekiedy w formie kryształowych naczyń. Coraz częściej pojawiają się jednak ich unowocześnione odpowiedniki, wykonane z grubego szkła. Pojemność kieliszków do wódki to najczęściej 50 ml. Kieliszki do likierów występują w jeszcze szerszej palecie kształtów. Ich charakterystyczną cechą jest smukła, wysoka nóżka. Mają niewielkie rozmiary, czasza kieliszka może być zarówno zaokrąglona, jak również o bardziej geometrycznych i kwadratowych kształtach.

Kieliszki do wódki i likierów dostępne w sklepie Złoty Widelec to ekskluzywna zastawa stołowa, którą oczarujesz najbardziej wymagającego gościa. To połączenie niekiedy klasyki, innym razem nowoczesnego wzornictwa z wysokiej jakości szkłem, odpornym na zarysowania oraz uszkodzenia. Charakteryzują się pięknym połyskiem i przejrzystością. Dzięki możliwości mycia w zmywarce zawsze będą zachwycały nienaganną czystością. Do ich produkcji wykorzystano krystalicznie czyste szkło, kieliszki pozbawione są jakichkolwiek widocznych łączeń. Ozdobne, o prostej formie, klasyczne i na nóżce – kieliszki do likierów i wódki w wielu wariantach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl