WMF - Divine kieliszki do wina czerwonego 450 ml. 6szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WMF Divine – kieliszki do wina czerwonego 450 ml, 6 szt.
Kieliszki do wina czerwonego z linii Divine marki WMF o pojemności 450 ml to doskonałe połączenie nowoczesnego wzornictwa i ponadczasowej elegancji. Zaprojektowane z myślą o podkreśleniu głębi i intensywności czerwonych win, pozwalają w pełni wydobyć ich aromaty i smak.
Kolekcja Divine to szkło, które doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnym, jak i klasycznym wystrojem wnętrz, dzięki czemu jest uniwersalnym wyborem na każdą okazję – od codziennych spotkań po wyjątkowe uroczystości.
Wykonane z wysokiej jakości szkła krystalicznego kieliszki charakteryzują się wysoką przejrzystością i elegancją. Ich pielęgnacja jest niezwykle prosta – można je bezpiecznie myć w zmywarce, co zwiększa komfort użytkowania.
Kieliszki WMF Divine 450 ml są idealne do czerwonych win o średniej i pełnej strukturze, w tym takich szczepów jak Merlot, Cabernet Sauvignon, Syrah oraz Chianti. Kształt kieliszka pozwala na swobodne „oddychanie” trunku, co uwalnia jego bogate aromaty i niuanse smakowe.
Najważniejsze cechy:
-
Pojemność: 450 ml – dedykowane do czerwonych win średniej i pełnej struktury
-
Materiał: wysokiej jakości szkło krystaliczne
-
Ponadczasowy design, pasujący do nowoczesnych i tradycyjnych wnętrz
-
Wysoka przejrzystość i estetyka wykonania
-
Możliwość mycia w zmywarce – łatwa pielęgnacja
-
Zestaw: 6 sztuk
Wybierz kieliszki WMF Divine 450 ml, aby w elegancki sposób cieszyć się bogactwem aromatów i smaków swoich ulubionych czerwonych win.
WMF jest marką LUKSUSOWĄ. Firma od 1853 roku specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sztućców, galanterii stołowej, artykułów kuchennych dla gospodarstwa domowego jak i profesjonalnej gastronomii.
Marka WMF jest jednym ze światowych liderów produkujących wyposażenie dla Hoteli, restauracji i kawiarni.
Dane techniczne
| Linia | Divine |
| ilość | 6 szt |
| Pojemność - przedział | 401 - 500ml |
| Pojemność | 450 ml |
| Wysokość - przedział | 20,1 - 25cm |
| Wysokość | 22,5 cm |
| Średnica - przedział | 7,6 - 10 cm |
| Średnica | 8,4 cm |
| Zmywarka | Można myć w zmywarce |
| Motyw | Gładkie |
| Barwa | Przezroczyste |
| Przeznaczenie | Wino czerwone |