WMF - Divine kieliszki do wina czerwonego Bordeaux 645 ml. 6szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WMF Divine – kieliszki do wina czerwonego Bordeaux 645 ml, 6 szt.
Kieliszki do wina czerwonego z linii Divine marki WMF o pojemności 645 ml to eleganckie naczynia zaprojektowane z myślą o pełnych, intensywnych winach Bordeaux. Ich duży, zaokrąglony kielich zapewnia optymalną powierzchnię kontaktu trunku z powietrzem, co pozwala na pełne rozwinięcie bogatych aromatów i głębokiego smaku tych wyjątkowych win.
Kolekcja Divine łączy ponadczasowy design z funkcjonalnością, dzięki czemu kieliszki pasują zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji wnętrz. Wykonane z wysokiej jakości szkła krystalicznego, są niezwykle przejrzyste, trwałe i odporne na codzienne użytkowanie. Można je bezpiecznie myć w zmywarce, co zapewnia wygodę i łatwość pielęgnacji.
Kieliszki WMF Divine 645 ml są dedykowane do win Bordeaux, takich jak Merlot, Cabernet Sauvignon czy Cabernet Franc, które dzięki temu kształtowi zyskują możliwość optymalnego „oddychania” i pełnego wydobycia swojego charakteru.
Najważniejsze cechy:
-
Pojemność: 645 ml – dedykowane do intensywnych czerwonych win Bordeaux
-
Materiał: wysokiej jakości szkło krystaliczne
-
Duży, zaokrąglony kielich sprzyjający rozwijaniu aromatów
-
Ponadczasowy design pasujący do różnorodnych stylów wnętrz
-
Trwałość i odporność na codzienne użytkowanie
-
Możliwość mycia w zmywarce – wygodna pielęgnacja
-
Zestaw: 6 sztuk
Wybierz kieliszki WMF Divine 645 ml, aby z klasą podkreślić pełnię smaku i aromatu wyrafinowanych win Bordeaux.
WMF jest marką LUKSUSOWĄ. Firma od 1853 roku specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sztućców, galanterii stołowej, artykułów kuchennych dla gospodarstwa domowego jak i profesjonalnej gastronomii.
Marka WMF jest jednym ze światowych liderów produkujących wyposażenie dla Hoteli, restauracji i kawiarni.
Dane techniczne
| Linia | Divine |
| ilość | 6 szt |
| Pojemność - przedział | 601 - 700ml |
| Pojemność | 695 ml |
| Wysokość - przedział | 20,1 - 25cm |
| Wysokość | 23,8 cm |
| Średnica - przedział | 7,6 - 10 cm |
| Średnica | 9,5 cm |
| Zmywarka | Można myć w zmywarce |
| Motyw | Gładkie |
| Barwa | Przezroczyste |
| Przeznaczenie | Wino czerwone |
| Szczep wina | Bordeaux |