WMF - manhattan - kieliszki do wódki likieru tequila shoty 60 ml. 6szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WMF Manhattan – kieliszki do wódki, likieru, tequili, shotów 60 ml, 6 szt.
Kieliszki z linii Manhattan marki WMF o pojemności 60 ml to eleganckie i funkcjonalne naczynia, idealne do serwowania wódki, tequili, likierów oraz shotów. Wykonane z wysokiej jakości szkła krystalicznego bez dodatku ołowiu, łączą przejrzystość, trwałość oraz nowoczesny design.
Charakterystyczny stożkowy kształt kieliszków, rozszerzający się ku górze, zapewnia estetyczne podkreślenie smaku i aromatu mocnych alkoholi, a także wygodę podczas degustacji. Solidna konstrukcja gwarantuje wysoką odporność na stłuczenia, dzięki czemu kieliszki WMF Manhattan są doskonałym wyborem dla osób ceniących trwałość i styl.
Marka WMF to synonim najwyższej jakości oraz klasy premium w wyposażeniu domowym, co potwierdza niezawodność i elegancję każdego produktu z tej serii.
Najważniejsze cechy:
-
Pojemność: 60 ml – idealne do wódki, tequili, likierów i shotów
-
Materiał: wysokiej jakości szkło krystaliczne bez dodatku ołowiu
-
Stożkowy kształt rozszerzający się ku górze
-
Wysoka odporność na stłuczenia
-
Doskonała przejrzystość i estetyka wykonania
-
Możliwość mycia w zmywarce – łatwa pielęgnacja
-
Zestaw: 6 sztuk
Najlepsze zastosowanie:
Kieliszki WMF Manhattan 60 ml doskonale sprawdzą się do serwowania:
-
Wódki i innych mocnych alkoholi czystych
-
Tequili i shotów na wyjątkowe okazje
-
Likierów i innych mocnych, aromatycznych trunków
Wybierz kieliszki WMF Manhattan 60 ml, aby z klasą serwować mocne alkohole i cieszyć się wyjątkowymi chwilami w towarzystwie bliskich.
Kieliszki WMF charakteryzują się doskonałym, idealnym kształtem kielicha. Przejrzystość, najwyższa jakość, perfekcja wykonania zwiększają przyjemność z picia każdego trunku. Każdy kieliszek jest zaprojektowany pod konkretny rodzaju trunku, aby wydobyć z niego głębie smaku i aromatu. W kolekcji WMF znajdzie się kieliszek do każdego rodzaju alkoholu od win, poprzez likiery, nalewki aż po wódki, whisky, koniaki czy grappę.
Dane techniczne
| Linia | Manhattan |
| ilość | 6 szt |
| Pojemność - przedział | 51- 100ml |
| Pojemność | 60 ml. |
| Wysokość - przedział | 5,1 - 10cm |
| Wysokość | 10 cm. |
| Średnica - przedział | 0 - 5 cm |
| Średnica | 4,6 cm |
| Zmywarka | Można myć w zmywarce |
| Motyw | Gładkie |
| Barwa | Przezroczyste |
| Przeznaczenie | Wódka / Likier / Grappa / Tequila |