WMF - Royal - kieliszki do wina białego czerwonego 390 ml. 6szt.
192,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WMF Royal – kieliszki do wina białego i czerwonego, 390 ml, 6 szt.
Kieliszki WMF Royal o pojemności 390 ml to eleganckie naczynia stworzone z wysokiej jakości szkła krystalicznego bez dodatku ołowiu, zaprojektowane specjalnie do serwowania zarówno białych, jak i czerwonych win. Ich wyważony, smukły kształt pozwala na pełne wydobycie aromatów i smaków trunków, zapewniając prawdziwą ucztę dla zmysłów.
Nóżka i czasza wykonane z jednego kawałka szkła, bez łączeń i szwów, nadają kieliszkom wyjątkową lekkość i elegancję, a jednocześnie gwarantują ich trwałość i odporność na codzienne użytkowanie.
Dzięki optymalnemu profilowi kieliszka wino ma doskonałą powierzchnię kontaktu z powietrzem, co pozwala mu swobodnie „oddychać” i rozwijać głębię aromatów. Idealnie nadają się zarówno do delikatniejszych białych win jak Sauvignon Blanc, Riesling, Pinot Grigio czy Pinot Noir., jak i lżejszych czerwonych, podkreślając ich charakter.
Kieliszki WMF Royal są odporne na stłuczenia, a ich pielęgnacja jest prosta dzięki możliwości mycia w zmywarce.
Najważniejsze cechy:
-
Wykonane z wysokiej jakości szkła krystalicznego bez ołowiu
-
Nóżka i czasza z jednego kawałka szkła, bez łączeń i szwów
-
Pojemność 390 ml – idealna do białych i lekkich czerwonych win
-
Smukły, wyważony kształt dla optymalnego oddychania wina
-
Wysoka trwałość i odporność na stłuczenia
-
Możliwość mycia w zmywarce
-
Elegancki i lekki design
Wybierz kieliszki WMF Royal 390 ml, jeśli szukasz uniwersalnego i stylowego rozwiązania do serwowania białych oraz lekkich czerwonych win.
Przeznaczone do: Wina białe takie jak Chardonnay itp, klasyczne wyraziste wina białe i średnio treściwe wina czerwone.
Kieliszki WMF charakteryzują się doskonałym, idealnym kształtem kielicha. Przejrzystość, najwyższa jakość, perfekcja wykonania zwiększają przyjemność z picia każdego trunku. Każdy kieliszek jest zaprojektowany pod konkretny rodzaju trunku, aby wydobyć z niego głębie smaku i aromatu. W kolekcji WMF znajdzie się kieliszek do każdego rodzaju alkoholu od win, poprzez likiery, nalewki aż po wódki, whisky, koniaki czy grappę.
Dane techniczne
| Linia | Royal |
| ilość | 6 szt |
| Pojemność - przedział | 301 - 400ml |
| Pojemność | 390 ml |
| Wysokość - przedział | 20,1 - 25cm |
| Wysokość | 21,2 cm |
| Średnica - przedział | 7,6 - 10 cm |
| Średnica | 8 cm. |
| Zmywarka | Można myć w zmywarce |
| Motyw | Gładkie |
| Barwa | Przezroczyste |
| Przeznaczenie | Wino białe |