WMF - zestaw do kawy double Espresso KaffeeKulture 6 osób
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WMF – CoffeeCulture zestaw do espresso double, 6 osób, Cromargan® + porcelana + szkło
Zestaw do kawy WMF CoffeeCulture double Espresso to połączenie nowoczesnego designu, najwyższej jakości materiałów i funkcjonalności, stworzone dla prawdziwych koneserów espresso. Projekt autorstwa WMF Atelier (Caroline Schäfer) łączy w sobie elegancję i wygodę użytkowania, podkreślając wyjątkowy charakter rytuału picia kawy.
W komplecie znajduje się pełne wyposażenie dla 6 osób:
-
6 porcelanowych filiżanek do espresso double – idealnych do podwójnej porcji intensywnej kawy,
-
6 szklanek S – subtelne, cienkościenne szkło, które eksponuje aromaty,
-
6 pierścieni S i 6 uchwytów S – nowoczesne detale ze stali nierdzewnej Cromargan®, które pełnią zarówno funkcję ozdobną, jak i praktyczną,
-
6 łyżeczek do espresso (demi-tasse) – wykonanych z trwałej stali nierdzewnej,
-
6 eleganckich tacek serwingowych – idealnych do serwowania kawy w stylu kawiarnianym.
Materiały najwyższej jakości – Cromargan®, szkło i porcelana premium – gwarantują trwałość, estetykę i łatwość w pielęgnacji. Wszystkie elementy są przystosowane do mycia w zmywarce, co czyni zestaw wyjątkowo praktycznym.
Najważniejsze cechy:
-
Projekt: WMF Atelier (Caroline Schäfer) – elegancja i funkcjonalność w każdym detalu
-
Materiał: Cromargan®, szkło, porcelana premium – trwałość i nowoczesne wzornictwo
-
Komplet na 6 osób – pełne wyposażenie do serwowania espresso double
-
W skład zestawu wchodzi: 6 tacek, 6 filiżanek, 6 szklanek, 6 uchwytów, 6 pierścieni, 6 łyżeczek
-
Łatwe czyszczenie – wszystkie elementy można myć w zmywarce
-
Kolekcja: WMF CoffeeCulture – elegancja i design inspirowany kulturą kawy
Podsumowanie
WMF CoffeeCulture zestaw do espresso double dla 6 osób to propozycja, która łączy wyjątkowy design, wysoką funkcjonalność i najlepsze materiały. Idealny zarówno do domu, jak i dla lokali gastronomicznych, podkreśla rangę każdej kawowej chwili i wprowadza atmosferę profesjonalnej kawiarni do codziennego życia.
WMF jest marką LUKSUSOWĄ. Firma od 1853 roku specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sztućców, galanterii stołowej, artykułów kuchennych dla gospodarstwa domowego jak i profesjonalnej gastronomii.
Marka WMF jest jednym ze światowych liderów produkujących wyposażenie dla Hoteli, restauracji i kawiarni.
Produkty niemieckiej firmy WMF wykonane są ze stali nierdzewnej chromowo- niklowej 18/10 o nazwie Cromargan (STAL SZLACHETNA), która jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy WMF opatentowanym w 1927 r. Nawet przy intensywnym użytkowaniu Cromargan to absolutnie higieniczny i wytrzymały materiał, przeznaczony do wieloletniego użytkowania, dużo bardziej odporny na zarysowania i łatwy w utrzymaniu czystości.
Dane techniczne
| Linia | KaffeeKultur |
| Ilość | 30 szt. |
| Skład kompletu | 6x taca, 6x filiżanka, 6x uchwyt do filiżanki, 6x szklanka, 6x łyżeczka |
| Zestaw porcelany | dla 6 osób |
| Materiał | Ceramika |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Przeznaczenie | dania główne |
| Styl | Nowoczesny |
| Kształt | Okrągły |
| Zmywarka | Można myć w zmywarce |