WMF - Smart - kieliszki do wina słodkiego Porto 290 ml. 6 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WMF Smart – kieliszki do wina słodkiego Porto 290 ml, 6 szt.
Linia Smart marki WMF łączy nowoczesny design z praktycznością, odpowiadając na potrzeby współczesnej kultury stołu. Kieliszki do wina słodkiego o pojemności 290 ml wykonane są z nieco grubszego szkła, dzięki czemu są trwałe, solidne i wygodne w użytkowaniu – idealne zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.
Kieliszki charakteryzują się wyraźnymi liniami oraz specjalnie zaprojektowaną opływową czaszą, która zapewnia optymalną przestrzeń do oddychania i rozwinięcia pełnej gamy aromatów oraz smaków wina słodkiego. To idealne szkło do win o intensywnym, słodkim charakterze, takich jak Porto, sherry czy inne wina deserowe.
Marka WMF to symbol najwyższej jakości i stylu premium, dlatego kieliszki Smart są doskonałym wyborem dla osób ceniących sobie zarówno estetykę, jak i trwałość.
Najważniejsze cechy:
-
Pojemność: 290 ml – idealne do win słodkich, porto i win deserowych
-
Materiał: wytrzymałe, grubsze szkło
-
Nowoczesny, funkcjonalny design z opływową czaszą
-
Zapewnia odpowiednią przestrzeń do rozwoju aromatów i smaków trunku
-
Solidne, trwałe i poręczne – na co dzień i na wyjątkowe okazje
-
Możliwość mycia w zmywarce – wygodna pielęgnacja
-
Zestaw: 6 sztuk
Najlepsze zastosowanie:
Kieliszki WMF Smart 290 ml polecane są do serwowania:
-
Win słodkich typu Porto i Sherry
-
Win deserowych o intensywnym, bogatym aromacie
-
Wina musującego o słodkim smaku
Wybierz kieliszki WMF Smart 290 ml, aby z klasą podkreślić smak i aromat Twoich ulubionych win słodkich, tworząc wyjątkową atmosferę każdej degustacji.
Kieliszki WMF charakteryzują się doskonałym, idealnym kształtem kielicha. Przejrzystość, najwyższa jakość, perfekcja wykonania zwiększają przyjemność z picia każdego trunku. Każdy kieliszek jest zaprojektowany pod konkretny rodzaju trunku, aby wydobyć z niego głębie smaku i aromatu. W kolekcji WMF znajdzie się kieliszek do każdego rodzaju alkoholu od win, poprzez likiery, nalewki aż po wódki, whisky, koniaki czy grappę.
Dane techniczne
| Linia | Smart |
| ilość | 6 szt |
| Pojemność - przedział | 201- 300ml |
| Pojemność | 290 ml |
| Wysokość - przedział | 15,1 - 20cm |
| Wysokość | 18,5 cm |
| Średnica - przedział | 7,6 - 10 cm |
| Średnica | 7,3 cm |
| Zmywarka | Można myć w zmywarce |
| Motyw | Gładkie |
| Barwa | Przezroczyste |
| Przeznaczenie | Wino słodkie |