Nachtmann - Noblesse zestaw 12 sztuk szklanek do whisky i drinków.
449,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw 12 sztuk szklanek kryształowych do whisky i drinków z linii Noblesse charakteryzuje się misternym wykonaniem, a także interesującym designem. Produkt wykonany ze szkła kryształowego. Całość zapakowana w ozdobne pudełko. 12 szt.
Od 170 lat w niemieckiej firmie Nachtmann produkuje się najszlachetniejsze i najdoskonalsze wyroby z kryształu. 1650 pracowników Nachtmann poświęca się artystycznemu rzemiosłu stosując najnowocześniejsze technologie, a także tradycyjne dmuchanie szkła. Produkcja kładzie nacisk na najwyższą jakość, najczystrze surowce i pionerską technologię, dzięki której powstają idealne, przyciągające wzrok szklane arcydzieła.
Dane techniczne
| Linia | Noblesse. |
| ilość | 12 szt |
| Pojemność - przedział | 301 - 400ml |
| Pojemność | 295 ml ; 395 ml |
| Wysokość - przedział | 10,1 -15cm |
| Wysokość | 10,2 cm ; 15,1 cm |
| Średnica - przedział | 7,6 - 10 cm |
| Średnica | 7,7 cm ; 8,2 cm |
| Zmywarka | Można myć w zmywarce |
| Motyw | Z wzorem |
| Barwa | Przezroczyste |
| Przeznaczenie | Koktajl / Drink |