WMF szklany dzbanek do wody soku 1500 ml
134,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WMF – szklany dzbanek do wody i soku 1500 ml
Dzbanek WMF o pojemności 1500 ml to połączenie najwyższej jakości wykonania z minimalistycznym, eleganckim designem. Wykonany z krystalicznego szkła bez dodatku ołowiu, zapewnia wyjątkową trwałość i odporność na stłuczenia, co czyni go idealnym wyborem zarówno do profesjonalnej gastronomii, hotelarstwa, jak i do użytku domowego.
Produkt jest łatwy w utrzymaniu czystości, ponieważ można go bezpiecznie myć w zmywarce, co gwarantuje wygodę użytkowania i higienę na najwyższym poziomie.
Najważniejsze cechy:
-
Wykonany z najwyższej jakości szkła krystalicznego bez dodatku ołowiu
-
Odporny na stłuczenia – trwałość i niezawodność
-
Pojemność 1500 ml – idealny do serwowania wody, soków i napojów
-
Możliwość mycia w zmywarce – komfort i higiena
-
Uniwersalny – doskonały do użytku w gastronomii, hotelarstwie oraz w domu
-
Elegancki, ponadczasowy design
WMF szklany dzbanek 1500 ml – funkcjonalność i elegancja dla każdego miejsca.
WMF jest marką LUKSUSOWĄ. Firma od 1853 roku specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sztućców, galanterii stołowej, artykułów kuchennych dla gospodarstwa domowego jak i profesjonalnej gastronomii.
Marka WMF jest jednym ze światowych liderów produkujących wyposażenie dla Hoteli, restauracji i kawiarni.
Produkty niemieckiej firmy WMF wykonane są ze stali nierdzewnej chromowo- niklowej 18/10 o nazwie Cromargan (STAL SZLACHETNA), która jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy WMF opatentowanym w 1927 r. Nawet przy intensywnym użytkowaniu Cromargan to absolutnie higieniczny i wytrzymały materiał, przeznaczony do wieloletniego użytkowania, dużo bardziej odporny na zarysowania i łatwy w utrzymaniu czystości.
Dane techniczne
| Linia | Neutral |
| ilość | 1 szt |
| Pojemność - przedział | powyżej 1201ml |
| Pojemność | 1500 ml. |
| Wysokość - przedział | 20,1 - 25cm |
| Wysokość | 21,3 cm |
| Średnica - przedział | 12,6 - 15 cm |
| Średnica | 12,3 cm |
| Zmywarka | Można myć w zmywarce |
| Motyw | Gładkie |
| Barwa | Przezroczyste |
| Przeznaczenie | Karafka/ Dekanter |