WMF - Smart - kieliszki do wina czerwonego Bordeaux 650 ml. 6 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WMF Smart – kieliszki do wina czerwonego Bordeaux 650 ml, 6 szt.
Linia Smart marki WMF to idealne połączenie trwałości, funkcjonalności i ponadczasowego designu, odpowiadającego wymaganiom współczesnej kultury stołu. Kieliszki do wina czerwonego Bordeaux o pojemności 650 ml wykonane są z nieco grubszego szkła, co sprawia, że są solidniejsze, bardziej wytrzymałe i poręczne, idealne zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje.
Charakteryzują się wyraźnymi liniami i specjalnie zaprojektowaną opływową czaszą, która zapewnia odpowiednią przestrzeń do oddychania i pełnego rozwinięcia aromatów oraz smaków wyrazistych win czerwonych. To szkło dedykowane winom o dużej zawartości tanin, które potrzebują większej powierzchni, by w pełni odsłonić swój charakter.
Marka WMF to synonim najwyższej jakości i stylu premium, dzięki czemu kieliszki Smart są doskonałym wyborem dla osób ceniących sobie trwałość, elegancję i perfekcję.
Najważniejsze cechy:
-
Pojemność: 650 ml – idealne do wyrazistych win czerwonych z dużą ilością tanin
-
Materiał: wytrzymałe, grubsze szkło
-
Ponadczasowy, funkcjonalny design z opływową czaszą
-
Zapewnia optymalną przestrzeń do rozwinięcia pełnego bukietu i aromatu
-
Solidne, trwałe i poręczne
-
Możliwość mycia w zmywarce – wygodna pielęgnacja
-
Zestaw: 6 sztuk
Najlepsze zastosowanie:
Kieliszki WMF Smart 650 ml polecane są do serwowania wyrazistych win czerwonych, takich jak:
-
Cabernet Sauvignon
-
Fronsac
-
Médoc
-
Pomerol
-
Tempranillo
Wybierz kieliszki WMF Smart 650 ml, aby z klasą i wygodą podkreślić intensywność i głębię swoich ulubionych win czerwonych Bordeaux, ciesząc się ich pełnym bukietem i aromatem.
Kieliszki WMF charakteryzują się doskonałym, idealnym kształtem kielicha. Przejrzystość, najwyższa jakość, perfekcja wykonania zwiększają przyjemność z picia każdego trunku. Każdy kieliszek jest zaprojektowany pod konkretny rodzaju trunku, aby wydobyć z niego głębie smaku i aromatu. W kolekcji WMF znajdzie się kieliszek do każdego rodzaju alkoholu od win, poprzez likiery, nalewki aż po wódki, whisky, koniaki czy grappę.
Dane techniczne
| Linia | Smart |
| ilość | 6 szt |
| Pojemność - przedział | 601 - 700ml |
| Pojemność | 650 ml |
| Wysokość - przedział | 20,1 - 25cm |
| Wysokość | 22,7 cm |
| Średnica - przedział | 7,6 - 10 cm |
| Średnica | 9,5 cm |
| Zmywarka | Można myć w zmywarce |
| Motyw | Gładkie |
| Barwa | Przezroczyste |
| Przeznaczenie | Wino czerwone |
| Szczep wina | Bordeaux |