WMF - Silk zestaw sztućców dla 12 osób 60 el sztućce Cromargan matowy
1 499,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WMF – Silk zestaw sztućców dla 12 osób, 60 elementów, Cromargan® matowy
Zestaw sztućców WMF Silk 60 el. dla 12 osób to kwintesencja subtelnej elegancji i nowoczesnego designu. Kolekcja Silk wyróżnia się delikatnymi, miękkimi liniami i płynnymi przejściami, które przywodzą na myśl jedwab – nadając sztućcom wyjątkowej lekkości i ponadczasowej harmonii. Charakterystyczny nóż z lekko wygiętym uchwytem dodaje całości niepowtarzalnego stylu.
Sztućce wykonano z opatentowanej stali nierdzewnej Cromargan® 18/10 o eleganckim matowym wykończeniu, które jest odporne na zarysowania, kwasy spożywcze i korozję. Noże zostały kute z jednego kawałka stali nożowej, hartowane w całości i wyposażone w ząbkowane ostrze, które pozostaje ostre przez lata. Dzięki ergonomicznemu kształtowi każdy element zestawu doskonale leży w dłoni, zapewniając wygodę podczas codziennych posiłków i wyjątkowych okazji.
Zestaw obejmuje kompletne nakrycie stołu dla 12 osób i dostarczany jest w eleganckim pudełku, które ułatwia przechowywanie. Wszystkie elementy można bezpiecznie myć w zmywarce.
Najważniejsze cechy:
-
Zestaw sztućców WMF Silk 60 el. dla 12 osób
-
Skład:
-
12 × nóż stołowy (Noże monobloc – kute z jednego kawałka stali nożowej i hartowane w całości; specjalne mikroząbkowanie zapewnia długotrwałą ostrość)
-
12 × widelec stołowy
-
12 × łyżka stołowa
-
12 × łyżeczka do herbaty
-
12 × widelec deserowy
-
-
Cromargan® 18/10 matowy – stal nierdzewna odporna na korozję i zarysowania
-
Design inspirowany jedwabiem – miękkie linie, płynne przejścia, lekko wygięty nóż
-
Ergonomiczny kształt – wygoda użytkowania w codziennych posiłkach
-
Noże kute z jednego kawałka stali nożowej – trwałość i ostrość na lata
-
Możliwość mycia w zmywarce – łatwe czyszczenie i pielęgnacja
-
W zestawie eleganckie pudełko do przechowywania
Podsumowanie o produkcie:
WMF Silk zestaw sztućców 60 el. to stylowy i ponadczasowy komplet dla 12 osób, który łączy wyjątkowy design inspirowany miękkością jedwabiu z najwyższą trwałością stali Cromargan®. To idealny wybór dla osób, które cenią subtelną elegancję, wygodę i jakość, a także chcą, aby ich stół zawsze prezentował się wyjątkowo.
WMF jest marką LUKSUSOWĄ. Firma od 1853 roku specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sztućców, galanterii stołowej, artykułów kuchennych dla gospodarstwa domowego jak i profesjonalnej gastronomii.
Marka WMF jest jednym ze światowych liderów produkujących wyposażenie dla Hoteli, restauracji i kawiarni.
Produkty niemieckiej firmy WMF wykonane są ze stali nierdzewnej chromowo- niklowej 18/10 o nazwie Cromargan (STAL SZLACHETNA), która jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy WMF opatentowanym w 1927 r. Nawet przy intensywnym użytkowaniu Cromargan to absolutnie higieniczny i wytrzymały materiał, przeznaczony do wieloletniego użytkowania, dużo bardziej odporny na zarysowania i łatwy w utrzymaniu czystości.
Sztućce zapakowane są w oryginalnym, ozdobnym pudełku.
Dane techniczne
| Linia | Silk |
| Ilość | 60 szt. |
| Skład kompletu | 12x widelec obiadowy 12x nóż obiadowy 12x łyżka obiadowa 12x łyżeczka do herbaty 12x widelczyk do ciast |
| Długość widelec obiadowy | 206 mm |
| Długość nóż obiadowy | 231 mm |
| Długość łyżka obiadowa | 208 mm |
| Długość łyżeczka do herbaty | 132 mm |
| Długość widelczyk do ciasta | 157 mm |
| Zestaw sztućców | dla 12 osób |
| Ilość | 60 szt |
| Materiał | Stal nierdzewna Cromargan |
| Kolor | Srebrny matowy |
| Zmywarka | Można myć w zmywarce |