WMF - Manhattan szklanka do whisky wody soków 6 szt 190 ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WMF Manhattan – szklanki do whisky, wody i soków 190 ml, 6 szt.
Szklanki z linii Manhattan marki WMF o pojemności 190 ml to uniwersalne i eleganckie naczynia, które doskonale sprawdzą się do serwowania whisky, wody, soków owocowych oraz napojów gazowanych. Ich ponadczasowy design łączy klasykę z funkcjonalnością, dzięki czemu są odpowiednie zarówno na codzienne spotkania, jak i na wyjątkowe okazje.
Wykonane z wysokiej jakości szkła krystalicznego, szklanki charakteryzują się doskonałą przejrzystością, trwałością oraz odpornością na codzienne użytkowanie. Ich pielęgnacja jest łatwa i wygodna dzięki możliwości mycia w zmywarce.
Najważniejsze cechy:
-
Pojemność: 190 ml – idealne do whisky, wody, soków i napojów gazowanych
-
Materiał: wysokiej jakości szkło krystaliczne
-
Ponadczasowy design pasujący do różnych stylów wnętrz
-
Doskonała przejrzystość i estetyka wykonania
-
Trwałość i odporność na codzienne użytkowanie
-
Możliwość mycia w zmywarce – wygodna pielęgnacja
-
Zestaw: 6 sztuk
Najlepsze zastosowanie:
Szklanki WMF Manhattan 190 ml sprawdzą się doskonale do:
-
Whisky podawanej solo lub z lodem
-
Wody mineralnej i niegazowanej
-
Świeżych soków owocowych i warzywnych
-
Napojów gazowanych i lekkich drinków
Wybierz szklanki WMF Manhattan 190 ml, aby elegancko i praktycznie serwować ulubione napoje, dodając stylu każdemu spotkaniu.
WMF jest marką LUKSUSOWĄ. Firma od 1853 roku specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sztućców, galanterii stołowej, artykułów kuchennych dla gospodarstwa domowego jak i profesjonalnej gastronomii.
Marka WMF jest jednym ze światowych liderów produkujących wyposażenie dla Hoteli, restauracji i kawiarni.
Dane techniczne
| Linia | Manhattan |
| ilość | 6 szt |
| Pojemność - przedział | 151 - 200ml |
| Pojemność | 190 ml |
| Wysokość - przedział | 5,1 - 10cm |
| Wysokość | 8 cm. |
| Średnica - przedział | 5,1 - 7,5 cm |
| Średnica | 6,7 cm |
| Zmywarka | Można myć w zmywarce |
| Motyw | Gładkie |
| Barwa | Przezroczyste |
| Przeznaczenie | Whisky / Rum |