WMF - Manhattan szklanka do whisky 6 szt. 320 ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WMF Manhattan – szklanki do whisky 320 ml, 6 szt.
Szklanki do whisky z linii Manhattan marki WMF o pojemności 320 ml to klasyczne tumblery charakteryzujące się grubą, solidną podstawą oraz prostym, funkcjonalnym kształtem. Te uniwersalne szklanki idealnie sprawdzą się do serwowania whisky zarówno czystej, jak i podawanej z lodem, a także innych mocnych alkoholi serwowanych „on the rocks”.
Dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, tumblery WMF Manhattan łączą w sobie ponadczasowy design z wysoką jakością wykonania, co czyni je nieodzownym elementem każdego dobrze wyposażonego baru.
Wykonane z wysokiej jakości szkła krystalicznego, cechują się doskonałą przejrzystością, trwałością i odpornością na codzienne użytkowanie. Dodatkowo producent udziela 2-letniej gwarancji na odporność na zarysowania, co świadczy o najwyższej jakości i wytrzymałości tych szklanek. Możliwość mycia w zmywarce ułatwia ich pielęgnację i pozwala zachować estetyczny wygląd przez długi czas.
Najważniejsze cechy:
-
Pojemność: 320 ml – idealne do whisky i innych mocnych alkoholi „on the rocks”
-
Materiał: wysokiej jakości szkło krystaliczne
-
Gruba, solidna podstawa zapewniająca stabilność
-
Prosty, klasyczny kształt
-
Ponadczasowy design pasujący do różnych stylów wnętrz
-
Trwałość i odporność na codzienne użytkowanie
-
2 lata gwarancji na odporność na zarysowania
-
Możliwość mycia w zmywarce – wygodna pielęgnacja
-
Zestaw: 6 sztuk
Najlepsze zastosowanie:
Szklanki WMF Manhattan 320 ml świetnie sprawdzą się do serwowania:
-
Whisky czystej lub z lodem
-
Bourbonów i innych mocnych alkoholi
-
Koktajli typu Old Fashioned i innych drinków na bazie whisky
-
Napojów bezalkoholowych podawanych z lodem
Wybierz szklanki WMF Manhattan 320 ml, aby z klasą i wygodą serwować whisky i inne ulubione alkohole, tworząc wyjątkową atmosferę przy stole.
WMF jest marką LUKSUSOWĄ. Firma od 1853 roku specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sztućców, galanterii stołowej, artykułów kuchennych dla gospodarstwa domowego jak i profesjonalnej gastronomii.
Marka WMF jest jednym ze światowych liderów produkujących wyposażenie dla Hoteli, restauracji i kawairni.
Projekt jak i cała produkcja od 162 lat odbywa się w Niemczech.
Dane techniczne
| Linia | Manhattan |
| ilość | 6 szt |
| Pojemność - przedział | 301 - 400ml |
| Pojemność | 320 ml |
| Wysokość - przedział | 5,1 - 10cm |
| Wysokość | 9,4 cm |
| Średnica - przedział | 7,6 - 10 cm |
| Średnica | 8 cm |
| Zmywarka | Można myć w zmywarce |
| Motyw | Gładkie |
| Barwa | Przezroczyste |
| Przeznaczenie | Whisky / Rum |