Villeroy & Boch Manufacture Rock Blanc kieliszek do szampana 290 ml. 4 szt.
249,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Villeroy & Boch Manufacture Rock Blanc – zestaw 4 kieliszków do szampana 290 ml.
Zestaw 4 kieliszków do szampana Villeroy & Boch Manufacture Rock Blanc o pojemności 290 ml. to elegancka propozycja dla miłośników bąbelków i wyjątkowych okazji. Każdy kieliszek został zaprojektowany tak, aby podkreślać aromat, smak i delikatne bąbelki szampana, zapewniając niezapomniane doznania podczas degustacji.
Kolekcja Manufacture Rock Blanc wyróżnia się minimalistycznym, matowym wykończeniem inspirowanym strukturą naturalnego kamienia, które nadaje kieliszkom nowoczesnego i subtelnego charakteru. Transparentne szkło kryształowe zapewnia perfekcyjną przejrzystość, eksponując elegancję trunku.
Wysokiej jakości szkło kryształowe użyte do produkcji kieliszków gwarantuje trwałość, odporność na zarysowania i codzienne użytkowanie. Dzięki temu zestaw sprawdzi się zarówno podczas uroczystych toastów, jak i kameralnych spotkań przy stole.
Najważniejsze cechy produktu:
Marka: Villeroy & Boch
Kolekcja: Manufacture Rock Blanc
Typ: kieliszki do szampana
Pojemność: 290 ml. każdy
Zestaw: 4 sztuki
Materiał: wysokiej jakości szkło kryształowe
Minimalistyczny design inspirowany naturalnym kamieniem
Odporne na zarysowania, trwałe i eleganckie
Zestaw kieliszków do szampana Villeroy & Boch Manufacture Rock Blanc 290 ml to idealny wybór dla osób ceniących elegancję, nowoczesny design i funkcjonalność. Doskonale sprawdzi się podczas wyjątkowych uroczystości lub jako elegancki prezent dla miłośników szampana.
Villeroy & Boch to znana na całym świecie marka słynąca z zastawy stołowej. Znana jest przede wszystkim z bogatego asortymentu i ekskluzywnego designu. Firma Villeroy & Boch istnieje na rynku od ponad 270 lat, a swoją działalność rozpoczęła w 1748 roku jako mały warsztat garncarski. Firma rodzinna jest szanowana i podziwiana na całym świecie. Villeroy & Boch oznacza wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz dbałość o każdy detal. Producent jest liderem na rynku w produkcji porcelany i posiada bogatą ofertę zastawy stołowej, szkła, sztućców oraz dodatków. Marka Villeroy & Boch dzięki swojej bogatej ofercie produktów trafia do osób szukających nowoczesnego stylu jak i rózwnież klasycznego. Porcelana stołowa jest wyjątkowa ze względu na swoja lekkość. Przygotowaliśmy na Państwa bogatą ofertę skupiającą się na wyposażeniu jadalni oraz kuchni. Wszystkie produkty Villeroy & Boch można podziwiać w naszym sklepie internetowym: www.zlotywidelec.pl.
Dane techniczne
| Linia | Manufacture Rock Blanc |
| ilość | 4 szt |
| Pojemność - przedział | 201- 300ml |
| Pojemność | 290 ml |
| Wysokość - przedział | powyżej 25,1 cm |
| Wysokość | 25,1 cm |
| Średnica - przedział | 5,1 - 7,5 cm |
| Średnica | 7,1 cm |
| Zmywarka | Rekomendowane mycie ręczne |
| Motyw | Gładkie |
| Barwa | Kolorowe |
| Przeznaczenie | Wino musujące/ szampan |