Schonwald PlayGround Nara Black and Beige miska ze zdobieniem 12 cm. 330 ml.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Schonwald PlayGround Nara Black & Beige – miska ze zdobieniem 12 cm (330 ml)
Schonwald PlayGround Nara Black & Beige to elegancka miska o średnicy 12 cm i pojemności 330 ml, wykonana z porcelany w wyjątkowym połączeniu głębokiej czerni i ciepłego beżu. Jej delikatne reliefowe zdobienie (embossed) oraz subtelnie kontrastujące kolory nadają jej artystyczny, rzemieślniczy charakter, charakterystyczny dla kolekcji Nara.
Miska doskonale sprawdzi się do serwowania przystawek, deserów, musli, zup krem, sosów lub drobnych dodatków, zarówno w gastronomii, jak i w stylowych wnętrzach prywatnych. Gładkie wnętrze w ciepłym odcieniu beżu podkreśla naturalne kolory potraw, natomiast matowe, czarne wykończenie zewnętrzne nadaje naczyniu elegancję i głębię.
Najważniejsze cechy:
-
Średnica: 12 cm
-
Wysokość: 5,6 cm
-
Pojemność: 0,33 l
-
Waga: 310 g
-
Kolor: czarno-beżowy (Black & Beige)
-
Zdobienie: subtelny relief (embossed)
-
Materiał: porcelana / kamionka wysokiej jakości
-
Powierzchnia: gładkie wnętrze, matowo-fakturowane wykończenie zewnętrzne
-
Styl: nowoczesny, inspirowany japońskim designem i naturą
-
Projekt: Carsten Gollnick
-
Odporność: na zmywarkę, kuchenkę mikrofalową i piekarnik
-
Zastosowanie: miska do deserów, przystawek, musli, sosów lub drobnych dodatków
Podsumowanie
Miska ze zdobieniem Schonwald Nara Black & Beige 12 cm (330 ml) to naczynie, które łączy minimalizm, elegancję i funkcjonalność. Jej kontrastowa kolorystyka, delikatna faktura i harmonijna forma czynią ją idealnym elementem nowoczesnej zastawy stołowej. Doskonale sprawdzi się zarówno w gastronomii premium, jak i w eleganckich aranżacjach domowych, wnosząc do stołu spokój, ciepło i wyjątkowy styl.
Kolekcja Nara Black & Beige
Kolekcja Nara Black & Beige to połączenie naturalnej estetyki i japońskiej filozofii wabi-sabi, w której piękno tkwi w prostocie i harmonii kontrastów. Naczynia z tej serii charakteryzują się matowym wykończeniem, subtelnym reliefem i połączeniem czerni z beżem, tworząc elegancką i nowoczesną oprawę stołu.
Zaprojektowana przez Carstena Gollnicka, kolekcja łączy rękodzielniczy kunszt z funkcjonalnością porcelany premium. Nara Black & Beige to linia dla osób, które cenią autentyczność, spokój i ponadczasowe piękno w codziennym serwowaniu potraw.
Playground
Playground to linia uzupełniająca porcelanę Schonwald o ciekawe i zróżnicowane elementy zastawy stołowej. To koncepcja stworzona z myślą o swobodzie, kreatywności i zabawie przy stole. Playground jest intuicyjna, humorystyczna, profesjonalna i niezwykle różnorodna, dzięki czemu doskonale uzupełnia każdą kolekcję porcelany Schonwald.
Marka łączy najnowsze trendy w prezentacji potraw z odważnymi, ekscytującymi akcesoriami wykonanymi z różnych materiałów – od porcelany i kamionki, po szkło, drewno czy metal. Każdy produkt zaprojektowany jest tak, aby tworzyć spójny efekt wizualny i inspirować do niebanalnego serwowania potraw.
Playground to zaproszenie do eksperymentowania – linia, która łączy sztukę kulinarną z designem, oferując rozwiązania dla profesjonalnych restauratorów, szefów kuchni oraz miłośników estetycznej kuchni. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących trwałość, funkcjonalność i niezrównany efekt wizualny.
SCHÖNWALD to producent najwyższej jakości porcelany, który istnieje na rynku od ponad 130 lat. Projektuje i produkuje najwyższej jakości zastawę do gastronomi przeznaczoną do intensywnego użytkowania. Porcelana jest bardzo odporna na wyszczerbienia, pęknięcia, wyblaknięcia. Specjalna mieszanka i wypalanie naczyń w bardzo wysokiej temperaturze (powyżej 1400°C ) sprawia, że marka SCHÖNWALD jest liderem wśród producentów porcelany. Marka stawia na najnowocześniejszą, wysoce zautomatyzowaną technologię produkcji. Atrakcyjny wygląd i niezawodność porcelany SCHÖNWALD są wysoko oceniane przez specjalistów w branży hotelarskiej na całym świecie. Restauratorzy i hotelarze z ponad 100 krajów uzależniły się od profesjonalnych rozwiązań i niezawodności porcelany marki SCHÖNWALD. Wszystkie naczynia produkowane i projektowane są w Niemczech.
Dane techniczne
| Linia | Nara Black and White |
| Ilość | 1 szt |
| Zestaw porcelany | dla 1 osoby |
| Materiał | Ceramika |
| Kolor | Czarny |
| Przeznaczenie | zupy |
| Styl | Klasyczny |
| Kształt | Okrągły |
| Średnica i przedział | 10,1 -15 cm |
| Średnica | 12 cm. |
| Wysokość | 5,6 cm. |
| Pojemność | 330 ml. |
| Zmywarka | Można myć w zmywarce |