Peugeot - Impitoyables komplet szklanka do whisky 2 szt. 380 ml. z kamieniami
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szklanka do whisky z granitowymi kamieniami z linii Impitoyables od marki Peugeot. Zestaw 2 sztuk szklanek + 6 kamieni.
Szklanka do Whisky i brandy.
Jej kształt może ujawnić wszelkie subtelności whisky, przy jednoczesnym usuwaniu silnych i agresywnych zapachów związanych z obecnością alkoholu.
Idealny poziom napełnienia nie powinien obejmować centralnej kopuły.
Zestaw zawiera specjalne granitowe kamienie.
Od 1840 roku marka Peugeot obecna jest w kuchni. Jego młynki do kawy, czy pieprzu po dziś dzień są wysoko cenione w wielu krajach. Wykonane z najwyższą precyzją produkty cieszą się bardzo dużą popularnością. Peugeot oferuje kompletny zestaw akcesoriów do produkcji wina, karafki, kieliszki czy korkociągi. Używają ich najlepsi szefowie kuchni i zagościły na stałe w najlepszych restauracjach na całym świecie.
Dane techniczne
| Linia | Impitoyables |
| Ilość | 2 szt. |
| Skład kompletu | 2x szklanka do whisky 6 x kamień |
| Pojemność | 380 ml. |
| Linia | Impitoyables |
| ilość | 2 szt |
| Pojemność - przedział | 301 - 400ml |
| Pojemność | 380 ml. |
| Wysokość - przedział | 15,1 - 20cm |
| Średnica - przedział | 0 - 5 cm |
| Zmywarka | Można myć w zmywarce |
| Motyw | Gładkie |
| Barwa | Przezroczyste |
| Przeznaczenie | Wino czerwone |