Kaiser- Keksówka królewska La Forme Plus 30 cm
199,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kaiser – keksówka królewska La Forme Plus 30 cm – klasyczna forma w nowoczesnym wydaniu
Kaiser La Forme Plus 30 cm to powiększona wersja klasycznej keksówki, idealna do pieczenia dłuższych ciast, domowych chlebów, pasztetów czy innych wypieków w większym formacie. Dzięki nowoczesnej technologii KAIRAMIC® oraz solidnemu wykonaniu ze stali formowanej, forma łączy w sobie niezawodność, trwałość i komfort użytkowania.
Doskonałe przewodnictwo i równomierne rozprowadzanie ciepła sprawiają, że wypieki są idealnie upieczone i równomiernie zarumienione, bez ryzyka przypaleń czy surowych miejsc. Z kolei powłoka KAIRAMIC® skutecznie zapobiega przywieraniu ciasta i znacznie ułatwia wyjmowanie wypieków oraz czyszczenie formy – również w trudno dostępnych narożnikach.
Forma została zaprojektowana z myślą o wygodzie: zaokrąglone krawędzie i narożniki zwiększają komfort użytkowania, a wysokie ścianki i szeroki rant pozwalają bezpiecznie wyjąć gorącą formę z piekarnika. To wszystko sprawia, że jest to narzędzie idealne zarówno do codziennego pieczenia, jak i bardziej wymagających przepisów.
Wyprodukowana w Niemczech, forma objęta jest 10-letnią gwarancją producenta, co dodatkowo potwierdza jej jakość i niezawodność.
Najważniejsze cechy:
-
Długość: 30 cm – idealna do większych wypieków: ciast, chlebów, pasztetów
-
Powłoka KAIRAMIC® – trwała i nieprzywierająca, zapewnia łatwe wyjmowanie i czyszczenie
-
Wysokiej jakości stal formowana – odporna na odkształcenia i wysokie temperatury
-
Równomierna dystrybucja ciepła – perfekcyjne zarumienienie bez przypaleń
-
Zaokrąglone narożniki i krawędzie – łatwiejsze czyszczenie i estetyczny efekt
-
Wysokie ścianki i ergonomiczny rant – komfortowe użytkowanie i bezpieczne wyjmowanie z piekarnika
-
Produkt niemiecki – jakość wykonania i precyzja
-
10 lat gwarancji producenta – inwestycja w trwałość i niezawodność
Podsumowanie:
Kaiser La Forme Plus 30 cm to forma, która łączy tradycję z nowoczesną technologią. Dzięki powiększonej pojemności i wytrzymałej konstrukcji pozwala piec wygodnie nawet duże ilości ciasta – bez kompromisów w jakości wypieków.
Produkty z linii La Forme Plus zostały bardzo starannie zaprojektowane i dopracowane nawet w najmniejszych detalach, dzięki czemu zapewniają unikalną, doskonałą jakość i gwarantują perfekcyjne rezultaty pieczenia. Każda forma spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Produkt jest wyposażony w nowy, łatwy do czyszczenia zatrzask, doskonała jakość wykonania, wyjątkowo wytrzymały materiał i innowacyjną powłokę nieprzywierającą (non-stick) opracowaną specjalnie do form do pieczenia LA FORME PLUS o nazwie KAIRAMIC.
Marka Kaiser Original niezmiennie od kilkudziesięciu lat kojarzy się z pysznymi ciastami, słodkimi deserami i najlepszymi wypiekami. Marka KAISER jest synonimem inspiracji, kreatywności i przyjemności, produkty KAISER są niezawodnymi partnerami podczas domowego pieczenia. Olbrzymi wybór produktów takich jak formy i naczynia do pieczenia, dodatki do słodkich i pikantnych przysmaków, klasyczne babki i nowoczesne tarty z różnorodnymi dekoracjami, wycinanki do ciastek, foremki do babeczek, muffinów i ciastek oraz wiele innych produktów niezbędnych na każdym etapie procesu przygotowania. Niezależnie od tego, czy preferujesz słodkie czy pikantne smakołyki, marka KAISER wspiera miłość do domowych wypieków i jest niezastąpionym partnerem dla wszystkich pasjonatów, którzy chcą pochwalić się swoimi domowymi smakołykami.
Dane techniczne
| Linia | La Forme Plus |
| Ilość | 1 szt. |
| Długość | 30 cm |