Ćmielów Design Studio - XL filiżanka ze spodkiem 500 ml. ceglasta.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ćmielów Design Studio – XL filiżanka ze spodkiem 500 ml ceglasta
Poznaj wyjątkową filiżankę Ćmielów Design Studio XL, która łączy nowoczesny minimalizm z tradycyjną elegancją polskiej porcelany. To idealna propozycja dla miłośników dużych, komfortowych filiżanek i wyrafinowanego designu. W ciepłym, ceglastym kolorze prezentuje się stylowo i przytulnie, wprowadzając do wnętrza odrobinę energii oraz rustykalnego uroku.
Kolekcja XL została stworzona z myślą o osobach, które celebrują chwile relaksu przy ulubionej herbacie lub kawie. Filiżanka o pojemności 500 ml zapewnia maksymalny komfort użytkowania i idealnie nadaje się do serwowania kawy latte, herbaty, ziół lub gorącej czekolady. Jej prosta, harmonijna forma w połączeniu z dopasowanym spodkiem tworzy ponadczasowy komplet o wyjątkowym charakterze.
Wykonana z najwyższej jakości porcelany filiżanka zachwyca trwałością i precyzją wykonania. To doskonałe połączenie funkcjonalności i designu, które sprawdzi się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i jako elegancki element zastawy stołowej.
Najważniejsze cechy:
-
Marka: Ćmielów Design Studio
-
Linia: XL
-
Kolor: ceglasta
-
Pojemność: 500 ml
-
Zestaw zawiera: filiżankę i spodek
-
Materiał: wysokiej jakości porcelana
-
Styl: nowoczesny minimalizm z ciepłym akcentem kolorystycznym
-
Cechy charakterystyczne: duża pojemność, prosta forma, odcień inspirowany naturalną cegłą
-
Zastosowanie: idealna do herbaty, kawy, latte i gorącej czekolady
-
Produkcja: Polska – tradycja i kunszt Ćmielów Design Studio
Podsumowanie:
Ćmielów Design Studio XL filiżanka ze spodkiem 500 ml w kolorze ceglastej czerwieni to połączenie funkcjonalności, elegancji i nowoczesnego wzornictwa. Jej harmonijna forma, ciepły odcień i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że każda chwila przy kawie lub herbacie staje się wyjątkowa. To idealny wybór dla osób, które cenią polski design, komfort i ponadczasowy styl w codziennym użytkowaniu.
Dane techniczne
| Linia | XL |
| Pojemność | 500 ml |
| Średnica | 20 cm. |
| Ilość | 1 szt |
| Zestaw porcelany | dla 1 osoby |
| Materiał | Porcelana Premium |
| Kolor | Odcienie czerwonego |
| Przeznaczenie | kawa |
| Styl | Klasyczny |
| Kształt | Okrągły |
| Średnica i przedział | 15,1 - 20 cm |
| Zmywarka | Można myć w zmywarce |