Cilio - szklany dzbanek na wodę ze spiralną na owoce 2 L
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szklany dzbanek do podawania wody i zimnych napojów. Idealny do przygotowania orzeźwiających napojów takich jak woda, lemoniada, soki, mrożona herbata itp. Pokrywka ma dwa rodzaje otworów. Sito zatrzymujące lód i owoce oraz duży na wylewanie napoi. Spirala pozwala na nabijanie owoców, aby nadać smak wodzie.
Cilio to znakomita niemiecka marka z siedzibą w słynnym mieście Solingen, znana z produkcji wysokiej jakości produktów kuchennych. Motto marki Cilio brzmi „styl życia w domu”. Kolekcja Cilio zachwyca imponującym designem i doskonałą funkcjonalnością. W swojej ofercie posiadają doskonałe, niezawodne i znane na całym świecie wyciskarki do granatów i owoców cytrusowych oraz wiele innych ciekawych produktów do wyposażenia kuchni.
Dane techniczne
| Linia | Cilio |
| ilość | 1 szt |
| Pojemność - przedział | powyżej 1201ml |
| Pojemność | 2000 ml |
| Wysokość - przedział | powyżej 25,1 cm |
| Wysokość | 27,5 cm |
| Średnica - przedział | 10,1 - 12,5 cm |
| Średnica | 12,5 cm |
| Zmywarka | Można myć w zmywarce |
| Motyw | Gładkie |
| Barwa | Przezroczyste |
| Przeznaczenie | Karafka/ Dekanter |