Fresh wood - Słój dyspenser do lemoniady z kranikiem 4,5 L
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Idealna propozycja na wesela, przyjęcia w ogrodzie, grille lub imprezy rodzinne. Szklany słoik idealnie nadaje się do serwowania zimnych domowych i zdrowych lemoniad, soków, zimnej herbaty z cytryną itp. Dozownik wykonany jest z wytrzymałego szkła, drewnianej górnej pokrywy z hermetycznym zamknięciem, metalowym kranem do nalewania napojów i drewnianą podstawą. Słój ma szeroki otwór, dzięki czemu ułatwia nalewanie płynu, dodawanie lodu i owoców. Produkt należy myć ręcznie ze względu na drewniane elementy.
PROFESJONALNY SPRZĘT KUCHENNY I BARMAŃSKI UŻYWANY PRZEZ ZAWODOWCÓW TERAZ MOŻE BYĆ DOSTĘPNY TAKŻE W TWOIM DOMU!!! Produkty cechuj wysoka jakość co ma istotny wpływ na znacznie dłuższą żywotność i odporność na uszkodzenia. Polecane dla osób szukających najwyższej jakości za możliwie najniższą cenę.
Dane techniczne
| Linia | Fresh Wood |
| ilość | 1 szt |
| Pojemność - przedział | powyżej 1201ml |
| Pojemność | 4,5 L. |
| Wysokość - przedział | powyżej 25,1 cm |
| Wysokość | 56,5 cm. |
| Średnica - przedział | powyżej 20,1 cm |
| Średnica | 23 cm. |
| Zmywarka | Rekomendowane mycie ręczne |
| Motyw | Z wzorem |
| Barwa | Przezroczyste |
| Przeznaczenie | Karafka/ Dekanter |