RIEDEL Happy H2O – zestaw 4 szklanek do wody i koktajli z kolorowym dnem 330ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Riedel Happy H2O – zestaw 4 szklanek do wody i koktajli z kolorowym dnem (optical finish)
Dodaj radości i koloru do każdego dnia z zestawem Riedel Happy H2O – czterema eleganckimi szklankami o wyjątkowym wykończeniu optic i kolorowym dnie. Wykonane z najwyższej jakości szkła kryształowego, szklanki te łączą nowoczesny design z praktyczną funkcją – idealne do wody, koktajli, soku czy drinków bezalkoholowych.
Każda szklanka w zestawie posiada inne, subtelnie kolorowe dno: różowe, żółte, zielone i niebieskie, co nie tylko ożywia stół, ale również pozwala każdemu gościowi łatwo rozpoznać swój napój. Strukturalne, optyczne żłobienia pięknie załamują światło i dodają elegancji każdej aranżacji stołu.
Projekt inspirowany serią Riedel O Wine Tumbler to wyjątkowe podejście do szklanek codziennego użytku – bez nóżki, z ergonomicznym kształtem i całkowitą odpornością na uszkodzenia w zmywarce.
Cechy produktu:
-
Zestaw 4 szklanek z kolorowym dnem: różowym, zielonym, żółtym i niebieskim
-
Pojemność: idealna do wody, soków, lemoniady, koktajli i whisky
-
Wykończenie: strukturalne „optic” – efekt załamywania światła
-
Materiał: wysokiej jakości szkło kryształowe (bezołowiowe)
-
Produkcja: maszynowa – precyzja i powtarzalność formy
-
Zmywarka: tak – pełna odporność na codzienne użytkowanie
-
Design: nowoczesny, funkcjonalny, stylowy
Dla kogo?
-
Dla osób ceniących kolor, elegancję i wygodę w codziennym użytkowaniu
-
Dla rodzin i gości – łatwa identyfikacja szklanek dzięki kolorom
-
Jako stylowy prezent na parapetówkę, ślub czy urodziny
-
Do użytku domowego, jak i do nowoczesnych lokali gastronomicznych
Riedel Happy H2O to esencja nowoczesnego stylu życia – lekkość, kolor i funkcjonalność w jednym. Każdy łyk staje się wyjątkowym doświadczeniem.
Riedel jest rodzinną firmą z ponad 265 letnim stażem na rynku. Marka specjalizuje się w produkcji wyrobów szklanych, które są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych na całym świecie. Jako pierwsza huta szkła na świecie opracowali oraz wprowadzili na rynek specjalną kolekcję kieliszków dedykowanych do konkretnych odmian winogron. Kieliszki te wchodzą w interakcję z DNA wina dzięki czemu możemy poczuć większą głębie, równowagę oraz wyrazistszy bukiet smaków. W ofercie Riedla dostępne są produkty wykonywane maszynowo jak i ręcznie dlatego każdy bez problemu znajdzie swój idealny kieliszek. Awangardowy Riedel jest od wielu lat stałym liderem wyrobów szklanych, który mimo dużego dorobku, nie spoczywa na laurach a cały czas się rozwija poszerzając swoją ofertę .
Dane techniczne
| Linia | H2O Optic |
| ilość | 4 szt |
| Pojemność - przedział | 301 - 400ml |
| Pojemność | 330 ml |
| Wysokość - przedział | 5,1 - 10cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Średnica - przedział | 7,6 - 10 cm |
| Średnica | 8 cm. |
| Zmywarka | Można myć w zmywarce |
| Motyw | Z wzorem |
| Barwa | Kolorowe |
| Przeznaczenie | Woda/ sok |