Peugeot - Pontarlier młynek do pieprzu z solniczką 2 w 1.

Cena: 139,00 zł 139.00
Dostępność: średnia ilość
Wysyłamy w: 48 godzin
ilość - + szt.
Producent: Peugeot

Opis

Młynek do pieprzu z linii Pontarlier od marki Peugeot. 

Ten 2 funkcyjny ręczny młynek pozwala na mielenie pieprzu i korzystanie z solniczki na górze! Jest inteligentny, pozwala na niemal jednoczesne używanie soli i pieprzu, tak jak w przypadku wszystkich młynków Peugeot, ekskluzywny mechanizm szlifierski ma dożywotnią gwarancję. W przezroczystym akrylu ten ręczny młynek jest zarówno funkcjonalny, jak i piękny, zarówno na stole, jak i w kuchni.

Mechanizmy Peugeot są opracowywane specjalnie pod kątem przeznaczenia każdego z nich. Młynki do pieprzu mają po 2 rzędy spiralnych zębów, aby skutecznie zmielić ziarenka pieprzu. Mechanizm młyna solnego jest przeznaczony do kruszenia kryształów soli. Wykonany jest ze stali nierdzewnej, aby wytrzymać proces korozji spowodowany długotrwałym narażeniem na działanie soli. W odniesieniu do pieprzu, czarnego, białego lub zielonego zaleca się suszone, twarde ziarno o maksymalnej średnicy około 5 mm. Różowego pieprzu można używać tylko w mieszance (do 15% różowego pieprzu) z jednym z wymienionych wyżej rodzajów pieprzu. Suszone nasiona kolendry można również stosować w młynkach Peugeot. Jeśli chodzi o sól, dla uzyskania najlepszych rezultatów zalecana jest sucha sól, której kryształy nie przekraczają 4 mm średnicy, np. Nie używaj młynków solnych do mielenia pieprzu i pieprzu w młynkach do soli, jego wilgoć może powodować korozję mechanizmu. 

Wyprodukowane we Francji.

Od 1840 roku marka Peugeot obecna jest w kuchni. Jego młynki do kawy, czy pieprzu po dziś dzień są wysoko cenione w wielu krajach. Wykonane z najwyższą precyzją produkty cieszą się bardzo dużą popularnością. Peugeot oferuje kompletny zestaw akcesoriów do produkcji wina, karafki, kieliszki czy korkociągi. Używają ich najlepsi szefowie kuchni i zagościły na stałe w najlepszych restauracjach na całym świecie.

 

 

Dane techniczne

Linia Pontarlier
Ilość 1 szt.
Wysokość 15 cm
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl