WMF - karafka 500 ml.
216,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Karafka do wody, soków, wina od marki WMF o pojemności 500 ml.
Wysokiej jakości karafka powinna być częścią każdego dobrze wyposażonego baru. Marka WMF oferuje szkło na każdą okazje. Ze względu na ponadczasowy design pasuje zarówno do nowoczesnego jak i tradycyjnego wystroju wnętrz. Wszystkie kieliszki, szklanki, karafki WMF wykonane są ze szkła krystalicznego. Są bardzo łatwe w pielęgnacji, można je myć w zmywarce. 2 letnia gwarancja na zarysowania.
WMF jest marką LUKSUSOWĄ. Firma od 1853 roku specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sztućców, galanterii stołowej, artykułów kuchennych dla gospodarstwa domowego jak i profesjonalnej gastronomii.
Marka WMF jest jednym ze światowych liderów produkujących wyposażenie dla Hoteli, restauracji i kawairni.
Dane techniczne
| Linia | Neutral |
| ilość | 1 szt |
| Pojemność - przedział | 401 - 500ml |
| Pojemność | 500 ml. |
| Wysokość - przedział | powyżej 25,1 cm |
| Wysokość | 26 cm. |
| Średnica - przedział | 10,1 - 12,5 cm |
| Średnica | 10,4 cm |
| Zmywarka | Można myć w zmywarce |
| Motyw | Gładkie |
| Barwa | Przezroczyste |
| Przeznaczenie | Karafka/ Dekanter |